קבלת פיצויים בגין מעבר מגורים - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • שני

  נשלח ע"ישני 09:21, 7 באוגוסט 2012

  היי, הנני עובדת בחברה כשנתיים. התפטרתי ממקום עבודתי בגין מעבר מגורים שעולה על 40 ק"מ, האם הנני זכאית לפיצויים מהחברה בה אני עובדת? תודה על העזרה.

  השב
 • 16:16, 8 באוגוסט 2012

  אם המעבר הוא לא עקב נישואין או גירושין ולא ליישוב חקלאי, או יישוב פיתוח או האחזות או התנחלות המצויים ברשימה בתקנות פיצויי פיטורים - אינך זכאית

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.