קבלת כספים מחו"ל - עוסק מורשה - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
  • גיא

נשלח ע"יגיא 23:16, 9 בדצמבר 2015

שלום רב, אני עוסק מורשה מספק שירותי יעוץ שעובד עם לקוחות מחו"ל, לקוח שלי ביצע העברה בנקאית של מט"ח לחשבוני (בעקבות חשבונית שהוצאתי לו) בבנק מסרבים לקבל את הכסף ודורשים אישורים נוספים על ההסכם ביני ובין אותו לקוח. האם דרישת הבנק חוקית והגיונית ? זכותי להתפרנס ולקבל כספים כחוק (לפי חשבוניות שאני מוציא ומדווח כמובן) והבנק פתאום מונע ממני לקבל את הכסף תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד איתי ברכה

עו"ד איתי ברכה,מנהל הפורום

10:45, 27 בדצמבר 2015

שלום וברכה!

אכן לצערי כיום זוהי מדיניות הבנק בהתאם לחוזר אשר הוצא לבנקים ע"י המפקח על הבנקים בניהול סיכונים חוצי גבולות.
    הבנק כיון מברר בכל העברה פרטים נוספים ולא מקבל אותה מייד.

אנו ממליצים שטרם ביצוע העברה או קבלת העברה מחו"ל, לקבל ייעוץ אל מול הבנק ע"מ לדאוג שהכסף ייתקבל ע"י הבנק בלא בעיות..

תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.