חוק לחלוקת חיסכון פנסיוני - פורום חלוקת רכוש ואיזון משאבים

שאלה חדשה
 • יעל

  נשלח ע"ייעל 20:33, 25 בנובמבר 2015

  שלום. הגרוש שלי ואני חתמנו על הסכם גירושין. הסכם הגירושין קיבל אישור בבית משפט. עם הגיעו של הגרוש שלי לגיל פרישה עליו להעביר לי במסגרת החישוב בינינו את חלקי בפנסיה. שמעתי שיצא חוק חדש לחלוקת הפנסיה. האם ניתן לפתוח את פסק הדין ולשמור על הזכויות שלי בפנסיה ?? תודה

  השב
 • מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

  עו"ד רינה פוליטי,מנהל הפורום

  00:14, 27 בנובמבר 2015

  יעל שלום
  אכן לאחרונה חוקק חוק חלוקת זכויות חיסכון פנסיוני הקובע כי בן זוג גרוש יוכל להירשם כעמית בחיסכון הפנסיה של בן הזוג לשעבר.
  ניתן להגיש תביעה מתאימה לבית המשפט בכל הקשור לפסק דין שניתן בעבר ובו קיימות הוראות עתידיות באשר לזכויות הפנסיה של בני הזוג.
  מכל מקום, רצוי וכדאי לפתוח הסכם גירושין מסוג זה בהסכמה כדי למזער עלויות.
  אפנה את שימת לבך כי הפרמטרים הנחוצים לקבלת פסק דין על פי חוק חלוקת חיסכון פנסיוני, בין היתר: גירושי הצדדים, רישום הערה תוך 30 יום מיום מתן פסק הדין.
  שיהיה בהצלחה רבה
  רינה פוליטי, עו"ד

  תגובה
מנהל הפורום:רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

מנהל הפורום: רינה פוליטי - משרד עורכי דין וגישור

עוסקת בתחום דיני המשפחה - גירושין, הסכמי ממון, צוואות, ירושות וככלל - סכסוכים שבתוך המשפחה. מגשרת וח
למידע נוסף

053-9374039 חיוג
הודעה

פורום זה יעסוק בשאלות הנוגעות לחלוקת הרכוש, איזון המשאבים, נכסי קריירה ומוניטין אישי  בעת הסכסוך בין בני זוג  כאשר אלה הם רכיבים משמעותיים ביותר היכולים להשפיע על העתיד הכלכלי של כל אחד מבני הזוג. בשל תיקון חוק יחסי ממון הצדדים יכולים למצוא את עצמם באי וודאות מוחלטת באשר לתוצאה כמו למשל דירה שנרכשה בטרם הנישואין האם היא נכנסת למעגל החלוקה אם לאו? היום יש משמעות למועד הגשת התביעות לעניין פירוק השיתוף/איזון המשאבים וחלוקתם בין בני הזוג.. על כל אלה ועוד אנחנו כאן בשבילכם.