לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
אלון אזולאי

לקראת בקשה לויזה לפיליפינית לארץ לשם "לחיות בזוגיות לשם אהבה" חושש

שלום, הכרתי בחורה נחמדה מהפיליפינים והתאהבנו אחד בשני,אנחנו מתכתבים ב-WHATSUP ומדברים בשיחות ווידאו,וגם E-MAIL, אני רוצה להביא אותה לארץ, יש לציין שמעולם היא לא הייתה בארץ,ויש לה עבודה מסודרת כבר 13 שנה, היא באמת באה לשם אהבה,אני יכול להמציא למשרד הפנים את כל המסמכים,אני לקראת פגישה עם משרד הפנים על מנת להנפיק לה ויזה,אני פשוט חושש מהבירוקטיה או פשוט ליפול על פקידה שקמה בצד הל נכון, האם יש על מה לדאוג למרות הצגת כל המסמכים הדרושים,האם עליי להוכיח או לעשות משהו נוסף על מנת שיהיה בטוח שתקבל ויזה?תודה

עורך דין יהושע פקס

אלון שלום, חשוב לבדוק כי המסמכים הרישמיים מהפיליפינים אותנטים ומאומתים על ידי קונסולייה ישראלית במנילה, אם המסמכים לא באנגלית או עברית יש לתרגם על ידי נוטריון בישראל הדובר את השפה. כמו כן חשוב להקפיד על הצגת כל ההוכחות על טיב וכנות הקשר. מומלץ לעבור על הנוהל הרלוונטי 5.2.0009 נוהל הטיפול במתן מעמד לבני זוג של ישראלים לפני ההגעה אל משרד הפנים - https://www.gov.il/BlobFolder/policy/israelis_couples_status_procedure/he/5.2.0009.pdf בנוהל יש את הרשימת המסמכים שעלייך להביא. אשמח לסייע לך בהליך 03-3724722 בברכה, עו"ד יהושע פקס מומחה להגירה, עלייה והסדרת מעמד בישראל

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום משרד הפנים