עיכוב הליכים גם לאחר צו כינוס - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • אורי

  נשלח ע"יאורי 09:54, 4 בדצמבר 2014

  כשנה לאחר צו הכינוס נוצר חוב קטן לעיריה של ארנונה. הוטל עיקול על חשבונות הבנק דרך חברת הגביה ואני מנסה להגיע להסדר עם העיריה לשלם בהוראת קבע כי אסור לי ליצור חוב חדש. השאלה האם עיכוב ההליכים שניתן לפני כשנה תופס גם על העיקול החדש? אני חייב להסיר את העיקול כי הבנק לא מוכן לפתוח לי הוראת קבע חדשה כדי שאסדיר את החוב עד שיוסר העיקול. העיריה לא מוכנה להסיר את העיקול וחשוב לי לדעת האם מבחינה משפטית אפשר לעכב את ההליכים גם על העיקול החדש מתוך מטרה כאמור להסדיר את החוב..? תודה רבה למשיב

  השב
 • 14:11, 4 בדצמבר 2014

  זה העדפת נושים זה קרה לשכן שלי ביטלו לו תהליך ובמיוחד שאסור לעשות חוב אחרי צו כינוס

  תגובה
 • 18:39, 8 בדצמבר 2014

  יצירת חוב חדש בהליך הפש"ר, מהווה עילה לביטולו של ההליך. עשה במיידית לסלקו באמצעות צד שלישי.
  בהצלחה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.