האם צריך ייצוג - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • עובד

  נשלח ע"יעובד 13:06, 9 באוגוסט 2015

  אני רוצה ללכת להליך פשטר עקב חובות אני גר בעיר חיפה לא תמיד גם במרכז אני רוצה להשכיר את הדירה בחיפה השאלה אם ימכרו לי תבית אם אני אילך לפשיטת רגל מומלץ לקחת עורך דין או שאני יכול לבד ?

  השב
 • 13:28, 9 באוגוסט 2015

  עובד, לפי הפרטים בשאלה שלך, אתה חייב ייצוג משפטי, פנה רק אל עו"ד שבקיא בתחום הפש"ר. והדגש הוא על עו"ד ולא מאכר בתחום. אתה עומד בפני סכנה. הח"מ מומחה בתחום. 04-8660110
  בהצלחה.

  תגובה
 • 15:26, 9 באוגוסט 2015

  מתי אפשר לייצור קשר ?

  תגובה
 • 07:41, 11 באוגוסט 2015

  תאם טלפונית

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.