נזק מניתוח קיסרי חירום בשבוע 36 להריון - פורום רשלנות רפואית בהריון ולידה

שאלה חדשה
 • הילה

  נשלח ע"יהילה 15:01, 24 בנובמבר 2013

  עברתי ניתוח קיסרי חירום בשבוע 36 להריון. כיום, חצי שנה אחרי, נראה שהתינוק סובל מעיכוב בהתפתחות. יש לי השגות על מהלך הלידה וההכרח בניתוח. איך אני יכולה לבדוק אם ביה"ח התרשל ואם לא היתה אופציה אחרת?

  השב
 • מנהל הפורום:גיל קלופשטוק, עו"ד

  עו"ד גיל קלופשטוק,מנהל הפורום

  18:54, 25 בנובמבר 2013

  הילה שלום,
  הדרך לבדוק זאת, היא ע"י פניה לעו"ד המתמחה ברשלנות רפואית, אשר ידאג להזמין את התיקים הרפואיים המלאים, וכמובן יעביר את מלוא החומר הרפואי גם לעיונו של מומחה בתחום הגניקולוגיה והמיילדות. מעבר לכך, חסרים פרטים רבים בשאלתך, ובעיקר מה היו הסיבות שבגינן החליטו הרופאים על ביצוע ניתוח קיסרי חירום, מה היה מצב התינוק עם לידתו (ציון אפגר, רמת ph ועוד ), וכמובן מהם הליקויים מהם סובל התינוק כיום.
  כל טוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אורי גלבוע

מנהל הפורום: עו"ד אורי גלבוע

הבעלים והמייסד של משרד עו"ד אורי גלבוע ושות' שנוסד בשנת 1988. בוגר הפקולטה למשפטים של האוניברסיטה הע
למידע נוסף

077-9968260 חיוג
הודעה
מנהל הפורום:עו"ד עמית אוריה

מנהל הפורום: עו"ד עמית אוריה

בוגר הפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית בירושלים וחבר לשכת עורכי הדין משנת 1995. בעל משרד עצמאי בתל
למידע נוסף

072-3214945 חיוג
הודעה

הפורום עוסק בכל העניינים הקשורים לרשלנות רפואית בהריון ולידה.
בפורום זה יינתן מענה לשאלות בנושא רשלנות רפואית בהריון ורשלנות רפואית בלידה לרבות: אי גילוי של מומים גנטיים במהלך ההריון, אבחון שגוי בבדיקת אולטרסאונד, תביעות בגין הולדה בעוולה, חוסר אבחון ו/או אבחון מאוחר של מצוקה עוברית, בעיות הקשורות למעקב ו/או לניטור במהלך הלידה (מוניטור), חוסר ביצוע או איחור בביצוע ניתוח קיסרי, בעיות הקשורות בלידה מכשירנית (לידת מלקחיים, לידת ואקום), פרע כתפיים הגורם ל "שיתוק ע"ש ארב" (ERB), פיגור שכלי, שיתוק מוחין C.P (קוואדרופלגיה, המיפלגיה) והקשר האפשרי בין מומים אלו לבין רשלנות רפואית בלידה.
הפורום יתייחס לכל שלבי הטיפול המשפטי בתיקי רשלנות רפואית בלידה, החל משלב איסוף המסמכים הרפואיים והכנת חוות הדעת של המומחים הרפואיים (גניקולוגיים, נוירולוגים, ניאונטולוגים וכו') דרך הגשת התביעה, ניהול מו"מ וניהול ההליך בבית המשפט, ועד לסיום ההליך בפשרה או בפסק דין.

למדריך בנושא רשלנות רפואית בהריון ולידה