אפשרות הגירה E2 עם דרכון אוסטרלי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • טל

  נשלח ע"יטל 10:11, 16 בדצמבר 2013

  שלום אנחנו זוג 3 חיים בישראל ויש לנו אזרחות אוסטרלית ומעוניינים להגר לארהב. משפחתו של בעלי חיים שם ויש להם עסקים משותפים איתנו. יש לנו עסק בארץ אך היינו מעדיפים לסגור אותו ןלא להמשיך להריצו בארץ כתנאי להגירה לארהב . הבנתי שיש אפשרות לויזת משקיע וכך למעשה לא להמשיך להחזיק את העסק בארץ.האם אופציה זו אפשרית לבעלי דרכון אוסטרלי ובאיזה סכום מדובר אשמח לעזרה .

  השב
 • 14:37, 16 בדצמבר 2013

  Hi Tal,

  Thank you for your email. To answer your first question, yes, an Australian Citizen may apply for an E-2 investor visa.

  In response to your second question about fees, I believe the best way to proceed is to first hold a 30 or 60 minute consultation. During this consultation we can check your potential eligibility for the visa and try to determine your approximate chances of success. I always recommend holding a consultation like this before proceeding with a big application like an E-2 so that you are fully informed of the process before starting it.

  If you are interested please contact me directly via email and we will make the necessary arrangements.

  Thank you Tal.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.