אין מה שיניע אותם כן לתת לי ויזה? מה עושים.. - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מור

  נשלח ע"ימור 18:50, 2 בינואר 2014

  שלום לך. בעיקרון המשפחה שלי מתכננת לטוס לארהב לטיול בעוד כמה חודשים... היינו בשגרירות אך רק ההורים קיבלו ויזה וילד קטן ואני לא קיבלתי מכיוון שאין מה שיעודד אותם לתת לי ויזה, השתחררתי מהצבא לא ממזמן כרגע לא עובד ולא לומד. מאוד רוצה להצטרף לטיול עם ההורים ואין לי מה לעשות.. מאוד מצער אותי שדווקא מי שכן רוצה לטייל פוסלים אותו כל כך מהר בשתי משפטים בשגרירות. מה עלי לעשות? אני מאוד רוצה להצטרף לטיול הזה ואשמח לדעת מה עלי לעשות ואיך לחזק את זה שמשהו כן יעודד אותם לתת לי ויזה ואני אספיק להיות בטיול הזה. תודה רבה לך

  השב
 • 09:40, 5 בינואר 2014

  Hi Mor - Thank you for your email. Unfortunately, there is not much that you can do to fix your current situation. In order to be approved for a tourist visa by the US Embassy, they must be convinced that you are coming back to Israel. Usually, if you just finished the army and do not have any work or study commitments, then it is extremely difficult to be approved for a visa. Most likely, the only chance you have is if you obtain work or enroll in school. However, even if you do this, there is no guarantee that you will be approved for the tourist visa.

  I hope this helps and that all is well. Good luck.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.