משיכה מעל 10000 דולר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 21:24, 6 בינואר 2014

  שלום. לפני כמה שנים טיילתי כשנה בארה"ב ופתחתי חשבון תייר באחד הבנקים. יצאתי חוקי מארה"ב לפני שנגמרה לי הארכה שאושרה לי. היה לי בחשבון קצת מעל 10000 דולר (כסף ששלחו לי מהארץ ושימש אותי במהלך הטיולים), ומשכתי את הכל במכה. לאחר שחזרתי לארץ, נאמר לי שאסור היה לעשות זאת וזה מתריע לרשויות על משיכה גדולה. כעת אני מתכנן בקרוב לחזור לארה"ב עם דרכון אירופאי שקיבלתי לאחרונה. האם עליי לפחד? האם עלי להכנס עם הארופאי? עם הישראלי שהויזה בו עדיין בתוקף? תודה יוסי.

  השב
 • 15:36, 7 בינואר 2014

  Hi Yosi,

  In response to your message, you are correct that you are supposed to report to the US authorities if you enter or leave the US with more than $10,000. According to the US Customs and Border Control (CBP), "Failure to declare currency in amounts of over $10,000 can result in its seizure." I do not expect that any money will get taken from you at this point, but I wanted to provide you with this information nonetheless.

  Overall, I do not think it matters which passport you use to enter the US, and most likely you will not be asked about your previous trip (so I expect that everything will be OK). However, if you are asked about at the airport, then you should be prepared to explain why you did not report the money last time.

  I hope this helps. Good luck.

  -Mike

  תגובה
 • 00:01, 8 בינואר 2014

  תודה רבה.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.