נפילה באוטובוס ציבורי - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • פוקס אריה

  נשלח ע"יפוקס אריה 12:39, 2 באוקטובר 2013

  אימי נפלה בתוך אוטובוס כתוצאה מסיבוב של האוטובוס כתוצאה מכך פנתה לרופא שבוע לאחר התאונה בגלל החגים יש אישור ששני צלעות מספר 7 8 נשברו ומאז סובלת מכאבים יש לציין כי הסיבה שהיא לא פנתה לרופא מיד היא שביום הראשון לאחר הנפילה לא היו לה כאבים חזקים שהופיעו רק למחרת לאימי ידוע בדיוק באיזה קו ובאיזה תאריך ובאיזה שעה היא נסעה כך שלא תהיה בעיה לאתר את הנהג ובעיקר כי הנהג פנה אליה בסיום הנסיעה ושאל אותה איך היא מרגישה שאלתי האם יש סיכוי לתבוע מחרת הנסיעות פיצוי על הכאבים שאימי סובלת מהם עד היום התאונה אירעה ב15 09 2013 והאישור הרפואי הוא מ22 09 2013

  השב
 • 18:48, 5 בנובמבר 2013

  לאמך מגיע פיצוי בכל מקרה שם המדובר בתאונת דרכים. הפיצוי הוא נגזרת של הפציעה. העובדה שאימך התלוננה מאוחר יותר אינה בעייתית ככל שהיא אכן התלוננה על תאונת דרכים.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.