נשיכת כלב - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • נטלי

  נשלח ע"ינטלי 15:45, 5 באוקטובר 2013

  שלום רב! אתמול הבן של החברה שלי ננשך ע"י כלב קטן בגן ילדים ציבורי! בעל הכלב ברח מהמקום בלי לבצע עזרה ראשונה, בלי לתת את הפרטים שלו ובלי הצגת מסמכים על בריאותו של הכלב ועל חיסונים. היו עדים במקום ואכן ידעו מי בעל הכלב ואיפו הוא גר. היא מיד פנתה לבית חולים וגם למשטרה. במשטרה בקשו להגיש להם פרטים על בעל הכלב. מסמכים מבית החולים ותמונות מקום הנשיכה...מחר היא הולכת להגיש תלונה גם למשרד הבריאות. ברצוני לשאול בבקשה - איך ניתן לתבוע בעל הכלב...? בתביעות קטנות? מה צריך לעשות ולהציג לתביעה? מה לצרף לתביעה? אם ידוע שם שם בעל הכלב וכתובתו - האם זה מספיק כדי לתבוע? האם העובדה שהילד ננשך בגן ילדים ציבורי ובעל הכלב לא ביצע שום עזרה ראשונה וברח מכל אחריות - אם זה מחמיר את העונש וניתן גם לתבוע אותו על עוגמת נפש? מה יכול להיות סכום התביעה וגם על עוגמת נפש? בתודה מראש ובברכת שבוע טוב! נטלי

  השב
 • 18:58, 5 בנובמבר 2013

  לפי החוק בעל הכלב אחראי לפצות בגין הנזקים שגרם הכלב שלו. השאלה היכן לתבוע היא שאלה של גובה הנזק והאם לבעל הכלב יש ביטוח. ככל שהנזק קטן כדאי לתבוע בתביעות קטנות.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.