דלקת גידי הידיים - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • כריססטינה

  נשלח ע"יכריססטינה 07:51, 11 בפברואר 2014

  אני משרתתת בתור רקמת משפטית)קלדנית( ועקב זאת לקחתי בדלקת גידי הידיים. אני עוברת טיפולים מאז חודש נובמבר, אך הכאבים טרם עברו, אני מטופלת בקופת חולים אזרחית, כללית, והיו לי המלצות מ 2 אורטופדים ורופאת משפחה על מתן פטור מהקלדה, שהרופאים הצבאיים צריכים לאשר פטור לחודש מהקלדה. , בהתחלה לא ניתן לי פטור כזה, ופניתי לאו"ד, לאחר מכתבה ניתן לי ואז ניתן הפטור. כיום אני עדיין סובלת מכאבים. השחרור שלי קרוב, ורציתיעד תחילת הלימודים באוקטובר לעבוד כקלדנית בבית משפט, דבר שלא אוכל כבר לעשות. כמו כן אני רוצה ללמוד תכנות דבר שגם כן דורש עבודה על מחשב. יש לי קושי בביצוע פעולות בסיסיות למשך זמן, נשיאת משא וכו. האם באפשרותי לתבוע את הצבא על כך

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  10:06, 11 בפברואר 2014

  שלום כריסטינה. חוק הנכים 0תגמולים ושיקום) קובע שאם קרה לך נזק רפואי תוך כדי השירות ועקב השירות, אזי את זכאית לתשלומים מהצבא. תצטרכי להראות גם שזה קרה בעת השירות וגם שהמחלה נגרמה לך בגלל השירות. לפי התיאור שלך זה נראה הגיוני, והנוהל הוא פניה דרך היחידה שלך למקום המתאים, אבל תעשי את זה לפני השחרור כדי שלא יטענו אח"כ שזה לא קרה לךתוך כדי השירות.
  בהצלחה

  תגובה
 • 10:22, 11 בפברואר 2014

  תודה רבה לך. בעקרון יש לי מסמך רפואי צבאי שקובע שזו קרה נוכח התפקיד. הבעיה שלי זה שהיחידה לא תעזור לי עם ההליך אלא להפך תעשה בעיות. על כן אני מעדיפה לעסוק בזאת לאחר השחרור. תודה שוב על התשובה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.