נזק בעקבות הסרת שיער - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • קרן

  נשלח ע"יקרן 06:45, 1 ביולי 2014

  שלום, לפני חצי שנה עשיתי הסרת שיער בעזרת קרן אור, דומה ללייזר, 4 טיפולים, להורדת שפם, בוקר אחד קמתי עם חמישה קימטוטים מעל השפה, ניגשתי מיד לרופא עור שאמר שתהליך של קמטים מתחיל בהדרגה וחמישה קימטוטים זה מצב לא רגיל,הוא המליץ למלא עם חומצה הילארונית, בפורמים ששאלתי על המקרה נאמר שהטיפול הרס לי את הקולגן והאלסטין באיזור השפה, שהחום של המכשיר גרם לזה, רבים טוענים שיש לי עילה מוכחת לתביעת נזיקין, המטפלת שגילחה את האיזור לפני כל טיפול מודעת לכך שלא היו לי קימטוטים לפני שהתחלתי בטיפולים, מה דעתך?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  05:37, 2 ביולי 2014

  בשביל להצליח בתביעה כזו תצטרכי להביא חוות דעת רפואית שתגיד שמה שקרה לך הוא תוצאה בלעדית של אותו טיפול. כלומר: הרופא יצטרך להשתכנע שקודם לא היה לך את התופעה, וכן שהתופעה לא היתה קורית ממילא באותה עת.
  בנוסף תצטרכי להוכיח שמי שעשתה לך את הטיפולים ידעה או היהת צריכה לדעת שמה שקרה לך הוא תוצאה אפשרית שלהם.
  אח"כ תצטרכי להראות שהיא לא הזהירה אותך על התוצאה האפשרית, ולבסוף תצטרכי להראות שהיא יכלה לנקוט באמצעי זהירות שיכלו למנוע את התוצאה המעציבה.

  בסוף סבוף תצטרכי להראות נזק כספי, כי על עוגמת נפש לא תקבלי הרבה מידי כסף.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.