פריקת כתף - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • רמי

  נשלח ע"ירמי 08:50, 24 באוגוסט 2014

  החלקתי במשטח קרח ופרקתי את הכתף. לא קיבלתי הנחיות איך לגלוש למרות שאין לי ניסיון. הנחו אותי ללכת ליד המעקה וכאשר החלקתי נפגעתי מהמעקה ופרקתי את הכתף. לא בדקו אם נעלתי טוב את הנעליים לא הזהירו אותי מסיכונים בהחלקה לא ליוו אותי בכניסה למשטח ההחלקה כמחליק שאין לו ניסיון האם יש לי עילת תביעה נגד חברת הביטוח של המקום? ומה הסכומים שאני תובע אני בינתיים עם יד תלויה ובביקורי אוטופדים ובעתיד מתחיל פיזיוטרפיה

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  09:42, 24 באוגוסט 2014

  שלום רמי,
  צר לי על האירוע שקרה לך.
  ככל הנראה יש לך עילת תביעה כנגד מפעיל המקום.
  לגבי גובה התביעה, הדבר תלוי בנתונים רבים, ובכללם: עיסוקך, ההשתכרות שלך, מספר ימי ההיעדרות שלך מהעבודה, הנכות שנשארה לך, אם נשארה, השפעת הנכות על כושר ההשתכרות שלך בעתיד, גילך, מצבך המשפחתי ועוד ועוד. בשביל לעשות זאת בצורה מקצועית ורצינית, אני חושב שהפורום לא יספיק לך ותצטרך לשבת מול איש מקצוע שגם ייצג אותך בתביעה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.