תחקיר-עיכוב במתן דמי פיצויים לנפגעי ספורט אתגרי - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • ישראל

  נשלח ע"יישראל 14:17, 25 באוגוסט 2014

  בס"ד שלום רב, משיחה שקיימתי עם מס' עורכי דין וסוכני ביטוח עולה תמונה של סחבת משפטית ארוכה (לעיתים שנה ויותר) בבתי משפט של תביעות נזקי גוף הקשורים לפציעה במסגרת פעילות ספורט אתגרית. אודה לך אם תתייחס לנקודה זו ותסביר לי מדוע התנהלות זאת קיימת, כאחד המייצג לקוחות שנפגעו מפעילות אתגרית. בנוסף קיימת תופעה של החתמה מראש של לקוחות, הצורכים שירותים אתגריים באתרים השונים, בדבר הסרת אחריותם לגבי פיצויי לקוחותיהם במידה ואלו נפגעו בעסק שלהם, אשמח לשתף אותך בטפסים מסוג זה לאחר שתענה לשאלתי הראשונה. יום טוב. ישראל.

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  20:03, 25 באוגוסט 2014

  שלום ישראל,
  תביעות בבתי המשפט אורכות זמן. אפשר לקרוא לזה סחבת. אפשר לקרוא לזה עומס. אני לא מכיר סחבת גדולה יותר לגבי פציעות מספורט אתגרי , ביחס לפציעות "רגילות" .
  אשר למסמך הסרת האחריות, עמדתי היא שאין לו משמעות רבה. כל אחד ואחת מלקוחותינו שנפגעו בעת עיסוק בספורט אתגרי, היו חתומים על מסמך מסוג זה. בדרך כלל בתי המשפט לא התייחסו לזה כלל.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.