נפילה ושבירת רגל - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • מעין

  נשלח ע"ימעין 13:10, 19 בספטמבר 2014

  שלום רב אני שוכרת יחסית דיור שאליה מובילות מדרגות ביום ראשון האחרון עקב סחרחורת מעדתי במדרגות וכתוצאה מכך נוצר לי שבר במסרק כך הרגל- שבר ללא תזוזה. הגעתי לבית חולים ושם גיבסו לי את הרגל עד לברך. פניתי אל בעל הדירה(שגר בוילה שמתחת ליחידת הדיור שאותה אני שוכרת ממנו) פניתי אליו על מנת לברר אם יש לו ביטוח והוא אמר שכן. אבל שנפלתי לא כי יש ליקוי במדרגות או מדרגה שבורה או משהו כזה אז מה הסיבה שאני בעצם רוצה לתבוע את חברת הביטוח? מה עליי לעשות ומה לומר לו?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  15:29, 19 בספטמבר 2014

  את לא צריכה לומר לו כלום, אבל אם הסיבה לנפילה שלך היא הסחרחורת שקיבלת בלי קשר למצב המדרגות ואם המדרגות תקינות, ככל הנראה חברת הביטוח תסרב לשלם לך פיצוי. חברת ביטוח משלמת יפיצוי אם יש אחריות, כמו מדרגות לא תקינות, מעקה לא תקין וכו'.

  תגובה
 • 22:21, 20 בספטמבר 2014

  זאת אומרת שאם התגלגלתי את המדרגות ואני עם רגל שבורה וגבס אין לי בעצם סיבה אמיתית לתבוע את חברת הביטוח??? זה לא תופס בקטגוריה של תאונות אישיות או נזקי גוף כתוצאה מתאונה אישית ???

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.