שאלה לגבי המועד בו יש להגיש ערעור. במקום השאלה (החלטות קרן פנסיה איך לפעול נגדן) - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • אלמוני

  נשלח ע"יאלמוני 08:54, 27 ביולי 2016

  ועדה רפואית התבקשה לקבוע ש X נכה לצמיתות ושX נכה סיעודי. בהחלטת הועדה נקבעה נכות זמנית עד לסוף שנת 2016 וכמו כן נכתב בה : הועדה קבעה : לקראת תום תקופת הנכות, כאמור לעיל, יש להמציא מסמכים רפואיים עדכניים, כפי שמצויין בפרוטוקול המצ"ב. ככל שתימצא זכאי לתשלום פנסיית נכות בכפוף להוראות התקנון תשולם באופן חודשי פנסיית הנכות ועל כך תינתן הודעה מתאימה בהמשך. אציין כי בהחלטה ובפרוטוקול לא היתה כל התייחסות לנכות הסיעודית. בפרוטוקול הוועדה נרשם כי: בדיקה חוזרת : לקראת תום תקופת הנכות יש להמציא מסמכים עדכניים מרופא מטפל. השאלה: מה משמעות החלטת הועדה מבחינת הגשת ערעור לגבי אי התייחסות לנכות הסיעודית. האם המשמעות היא שהועדה עדיין לא סיימה עבודתה ומכאן שצריך להמתין שהועדה תסיים לחלוטין עבודתה, על מנת להגיש את הערעור?

  השב
 • מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

  אמיר שושני,מנהל הפורום

  06:54, 3 באוגוסט 2016

  המשמעות היא שהם עשו את מה שמותר להם לעשות. הייתי מציע לך לערער בערעור הפנימי שלהם ולא בערעור לבית הדין. בעוד חצי שנה, כאשר תגיש את המסמכים הרפואיים העדכניים, ציין את זה שוב ואולי אז תקבל תשובה שהנכות צמיתה

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה מ-9 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הד
למידע נוסף

053-9367358 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.