פילינג - פורום נזקי גוף ופיצויים

שאלה חדשה
 • אוסנת

  נשלח ע"יאוסנת 22:25, 12 בפברואר 2013

  לפני חודשיים עברתי טיפול פילינג בפנים והובטח לי ע"י המכון שההחלמה תהיה קצרה ותסתיים לאחר מספר ימים. יש לי כוויות בפנים עדיין והמצב מאוד מדאיג אותי כי חלפו חודשיים! צלצלתי למכון בו עברתי את הפילינג והם מתחמקים ממני ואמרו כי חתמתי על טופס הסכמה שבו מצויינות תופעות הלואי. אני לא זוכרת את הטופס הזה אבל זכור לי שנאמר לי שתיתכן אדמומיות ותחושת גירוי שתחלוף כעבור מספר ימים. האם יש לי אפשרות לתבוע את המכון? אני מרגישה ונראית נורא ומתביישת לצאת מהבית.

  השב
 • 22:26, 12 בפברואר 2013

  אוסנת שלום,
  יתכן כי ניתן לתבוע את המכון ולטעון כלפיו לטיפול רשלני, לגרימת נזק אסתטי (ואולי גם נפשי) וכן, לאי מתן הסבר ראוי בטרם הטיפול.
  יש לבחון באילו חומרים השתמש המכון בטיפול, האם יש להם אישור מטעם משרד הבריאות, ועל אילו טפסים הוחתמת. יש לאסוף את כל החומר הרפואי ובמידת הצורך לפנות לטיפול נפשי. יש להמתין מעט ולקוות כי הכוויות תחלופנה אולם במידה שתישארנה צלקות יש לפנות לקבלת חוות דעת מרופא עור או פלסטיקאי לפי הצורך.
  נאחל לך החלמה מהירה.

  תגובה
מנהל הפורום:אמיר שושני, משרד עורכי דין

מנהל הפורום: אמיר שושני, משרד עורכי דין

עו"ד אמיר שושני הקים ומנהל משרד ובו למעלה 6 עורכי דין. בוגר האוניברסיטה העברית וחבר בלשכת עורכי הדין
למידע נוסף

077-2304188 חיוג
הודעה

בפורום תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני בכל הקשור לזכויותיכם הרפואיות והכספיות לפיצוי בגין נזק גופני שנגרם כתוצאה מתאונה, מחלה, רשלנות רפואית, תאונה בעבודה, תאונת דרכים ותאונה במקום ציבורי. בנוסף ניתן להתייעץ בכל הנוגע לזכויותיכם הנובעות מפוליסות ביטוח חיים, אובדן כושר עבודה, פנסיה, בריאות, תאונות אישיות וכו'.