לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
חיים

חבלה

שלום לכם אני נחבלתי ביד לפני חודשים בשטח ציבורי משל רשלנות מצדם והם הכיריו בזה ואני כרגע מקבל טיפולי פיזוטראיפה אני עדיין אין לי עורך דין אבל יש לי 5 שאלות אשמח שתענו לי : 1) אם היה לי שבר ישן באותו יד זה משפיע ?? 2( אם יש לי אוסטרופרוזיס צפיפות עצמות זה משפיע ? 3 כמה זמן נמשך תביעות כאלה ?? 4 מה הסכום הצפוי ?? אני לא עובד 5(אם במקרה סימתי טיפולי פיזוטראפיה ללא נכות איזה סכום מגיע לי

מרק לייזרוביץ, עורך דין

שלום חיים. אנסה לענות באופן כללי, שכן חסרים לי הרבה נתונים. באופן כללי, אינני מכיר אף רשות ציבורית שמודה ברשלנותה. הודאה של רשות ציבורית תקפה רק בכתב, וספק אם בעל סמכות ברשות כתב לך שהרשות מודה בחבותה. אם כן- זה צעד ראשון מעולה. לגבי הנזק- לגבי השבר הישן - השאלה היא כיצד הוא השפיע על התפקוד שלך והאם הפגיעה החדשה החמירה את המצב או יצרה מצב חדש. האוסטופרוזיס בוודאי יחמיר את מצבך. האורך של התביעות תלוי רבות באחוזי הנכות שנקבעים. ככל שאין אחוזי נכות, התיק בדר"כ מתנהל מהר יותר, שכן אין צורך במומחים. הסכום הצפוי הוא פונקציה ישירה של אחוזי הנכות שיקבעו לך. באופן כללי הסכום תלוי במספר גורמים והם גיל, סוג הפציעה ואחוזי הנכות וכן השכר (שאצלך הבנתי שאיננו רלוונטי שכן לא עבדת לפני התאונה). ככל שאין לך נכות וכל שעברת הוא חבלה שדרשה פיוזותרפיה בלי שבר - הסכום הצפוי הוא נמוך מ- 10,000 ש"ח בדר"כ. אם תרצה ללמוד על האופן שבו מחשבים פיצויים אני מפנה אותך למאמר באתר שלי : http://www.lbl.co.il/%D7%97%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%A4%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%99%D7%99%D7%9D.html אומנם הכתבה שם היא על תאונות דרכים, אבל העקרון הוא כמעט אותו עקרון.

אני

שלום אני לא הבנתי משהו האוסטרופזס לטובתי או לרעתי ? לאחרונה האורטופד כתב שיש ריגשות מעל עצם tfcc בשורש כף יד מה אתכ אומר

מרק לייזרוביץ עורך דין

חיים, מפאת צנעת הפרט איני רוצה להכנס לפרטי מצבך הרפואי. ככל שתרצה -אתה מוזמן לשלוח לי את החומר באימייל/פקס 03-5752522 ולשוחח עימי במשרד 03-5753080 לשאלתך - האוסטאופורוזיס הוא מה שנקרא בשפה המשפטית "גולגולת דקה" והוא למעשה משהו שמחמיר את הנזק שלך. הרעיון הוא שמי שגרם לך את הנזק אחראי גם על ההחמרה בנזק שנגרמת לך כתוצאה מהאוסטואופורוזיס.

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נזקי גוף ופיצויים