• 16 ביולי 2015

פנסיית נכות

אני מקבל ממבטחים פנסית נכות קיצבה כול חודש עבור 50 אחוזי נכות זמנית זה תאונת עבודה אובדן כושר עבודה המשך עכשיו בביטוח לאומי קבעו לי 41 אחוזי נכות רפואית ואני מקבל קיצבה כול חודש אפשר לקבל משתיי מקומות קיצבה זה אפשרי מבקש יעוץ תשובה תודה

16 ביולי 2015
  • מנהל הפורום עו"ד אבנר בן חיון 16 ביולי 2015

פנסיית נכות

בעיקרון, קרן הפנסיה מכירה בזכאות לפנסית נכות בגין תאונת עבודה המזכה בתשלום גמלת נכות מהביטוח הלאומי. אלא, שקרן הפנסיה מקזזת את ההפרש שבין 100% המשכורת הקובעת שממנה חישבו לך את פנסית הנכות בקרן לבין הגמלה שאת מקבל מביטוח לאומי והיא משלמת לך את ההפרש בלבד, ככל שקיים.

16 ביולי 2015
    • 16 ביולי 2015

פנסיית נכות

הפרש של מה אני מקבל קיצבת נכות מביטוח לאומי ומהקרן בקרן מופיע גובה הכנסה עד 4300 ש ואני לו מגיע ל 100 אחוז אז זה אפשרי אני יכול לקבל פנסיית נכות מהקרן וקיצבת נכות מביטוח לאומ שתי הקצבאות מגיעות ל 80 אחוז בערך אז זה תקין תן לי תשובה תודה

16 ביולי 2015
      • מנהל הפורום עו"ד אבנר בן חיון 17 ביולי 2015

פנסיית נכות

בכל מקרה החישוב הוא על פי קרן הפנסיה. אתה יכול לקבל גמלת נכות מהמוסד לביטוח לאומי ולצריך לפנות לקרן הפנסיה לקבלת פנסית נכות. הקרן, תקזז את ההפרש כאמור. ככל שלדבריך שתי הפנסיות ביחד לא מגיעות ל-100% משכורת קובעת לפנסית נכות, אז תוכל לקבל את שתיהן. בכל מקרה החישוב המדויק הוא על פי הנתונים שבקרן הפנסיה

17 ביולי 2015
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?