אי-תשלום קרן השתלמות - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • גיא

  נשלח ע"יגיא 17:59, 3 בדצמבר 2015

  שלום. לפני כארבע שנים התחלתי לעבוד במקום עבודה חדש וחוזה עבודה שחתמנו כלל גם הפרשות לקרן השתלמות. במהלך השנים לא ממש בדקתי את העניין, קיבלתי דוחות מחברות ביטוח שאפילו לא פתחתי ולפני כמה ימים גיליתי שהקרן כלל לא נפתחה לי ובמשך כל הזמן הזה לא אני ולא המעסיק הפרישו כספים. אני יודע שזה נשמע דיי מוזר שלא טרחתי לבדוק את המצב הקרן ולא ממש למדתי את תלושי המשכורת, אבל זה המצב. מה הזכויות שלי בנושא זה ומה הייתם ממליצים לי לעשות? תודה, גיא

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  09:12, 6 בדצמבר 2015

  לדרוש ביצוע הפקדות באופן רטרואקטיבי ומיידי (יתכן וקרן ההשתלמות תוכל לקבל בפועל רק בגין השנה האחרונה (אלא אם כן היה בידה מידע על ההצטרפות מלכתחילה) ובמצב כזה תוכל לקבל את שווי ההפקדות בגין שלוש השניםפ הראשונות אליך מהמעסיק

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.