החלטה 979 - פורום מושבים וקיבוצים

שאלה חדשה
 • אבי

  נשלח ע"יאבי 13:20, 24 בספטמבר 2012

  שלום, לפני כשנתיים רכשתי נחלה במושב הארץ. הנחלה עדיין לא עברה על שמי ולא שילמתי עבורה דמי חכירה. 1. הסבירו לי כי כדאי לי להמתין להוראות הביצוע להחלטה 979, כי אז אוכל לשלם דמי היוון במקום דמי חכירה. האם זה נכון? האם יש טעם להמתין? על הנחלה בנוי בית אחד קטן. ברצוני להגיש תוכנית מהנדס לממ"י לבניית מחסן בגודל 500 מ"ר לשימושי הפרטי. שאלותי: 2. האם אני יכול להגיש תוכנית לממ"י על בסיס המצב הקיים (קרי: ללא החלטה 979)? 3. אם אגיש תוכנית עכשיו לפי המצב הקיים, האם אוכל לאחר שיתקבלו הוראות הביצוע להחלטה 979, להגיש תוכנית חדשה לבניית בית/בתים ולהצטרף להחלטה 979? 4. האם יש איזו שהיא הערכה מתי יתקבלו הוראות ביצוע להחלטה 979?

  השב
 • 23:14, 3 באוקטובר 2012

  אבי שלום, ממליצה לההפנות שאלתך לפורום תכנון ובנייה. מועדים לשמחה

  תגובה

מטרת הפורום הינה לתת לכם, הגולשים, מידע כללי ומענה ראשוני לפניותיכם בכל תחום הקשור למגזר החקלאי, דיני אגודות שיתופיות, מושבים וקיבוצים.
הפורום יתמקד בנושאים הבאים: מכירת/רכישת נחלות, ירושת המשק החקלאי, בן ממשיך, קליטה ובניה בקיבוצים, במושבים ובישובים קהילתיים, הרחבות בישובים, עסקים במגזר החקלאי, מתקנים סולאריים, שיוך דירות בקיבוצים, פנסיה בקיבוצים, גירושין בין חברי אגודה שיתופית וכיו"ב.
הנכם מוזמנים להציג את פנייתכם בכל עניין בתחום הנ"ל ואשמח לתת מענה מהיר ומדויק ככל שניתן.
יובהר כי המידע הניתן במסגרת הפורום אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו ואינו מהווה המלצה לנקיטת הליכים או להימנעות מהם, ובכל מקרה, יש לפנות לייעוץ משפטי פרטני. כל המסתמך על המידע בכל דרך שהיא עושה זאת על אחריותו בלבד.