open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 14 בפברואר 2015

            מיסוי הכנסה משכ"ד

            בבעלותי ישנן 2 דירות למגורים. שתי הדירות מושכרות תמורת 9000 ₪ ביחד סה"כ לחודש (מעל תקרת הפטור ממס). בסכום הנ"ל אני שוכר דירה מגורים עבורי בסכום של 7,000 ₪. האם אני חייב במס הכנסה בחישוב הכללי?

            14 בפברואר 2015
          • 19 בפברואר 2015

            מיסוי הכנסה משכ"ד

            ישראל שלום,

            מההיבט הכלכלי הכנסתך נטו הינה אכן רק 2,000 ₪ לחודש , עם זאת לא קיימת כל אפשרות לצורכי מס לנכות את הוצאות הדירה המושכרת מהכנסות שכר הדירה, אפשרות כאמור קיימת רק בגין דמי שכירות שמקבל קשיש המתגורר בדיור מוגן וגם במגבלת תקרה המפורטת בסעיף 9(25) לפקודת מס הכנסה וזאת ע"מ לעודד אנשים מבוגרים לחיות תחת פיקוח בדיור מוגן.

            19 בפברואר 2015
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form