פיצויים - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • סשה

  נשלח ע"יסשה 11:33, 18 במאי 2012

  עבדתי במקום עבודה כ3.5 שנים והלכתי לחופשה ארוכה, שעל חלקה שילמו לי בימי חופשה שלי. לאחר כ3 חודשים חזרתי לעבוד שבוע, ושוב הייתי בחופשה כ3 חודשים.כשאני עדיין נמצאת ברשת ושייכת אלייה. כשחזרתי לעבודה הודיעו לי שהחנות נמכרה לזכיין וכולם יקבלו מכתבי פיטורין, אני לא קיבלתי את המכתב כי טענו שאני עזבתי לבד את העבודה, וגם קיבלתי הרבה מכתבים מהחברת ביטוח על כך שיש פיגור בתשלום, האם מגיע לי פיצויים מה עליי לעשות? ומה זה אומר פיגור בתשלום לחברת ביטוח?

  השב
 • 13:58, 23 במאי 2012

  אם היית בחופשה באישור המעסיק ודאי שלא עזבת את העבודה גם אם היית בחל״ת. לכן מגיעים לך פיצויים. פני לעזרת עו״ד אם אינך מצליחה לקבל את הפיצויים מהמעסיק

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.