open the search panel
close the search panel חפש

עורכי דין לפי תחום

    פורומים

      לדעת יותר - מדריכים משפטיים

        משרדי עורכי דין

          • 20 במאי 2012

            התפטרות לפי סעיף 7(א) לחוק פיצוי פיטורים

            אני מעוניינת להגיש את התפטרותי לצורך טיפול בילדי שאוטוטו ימלאו לו 9 חודשים, השאלה שלי היא האם ההתפטרות היא מיום הגשת המכתב ואז אני מחוייבת במתן 30 ימים או שההתפטרות בתוקף מתום ה-30 יום? במידה ואני לא יכולה לתת הודעה מוקדמת האם עדיין ייחשב הדבר כפיטורין לכל דברואהיה זכאית לפיצויים כחוק???

            20 במאי 2012
          • 23 במאי 2012

            התפטרות לפי סעיף 7(א) לחוק פיצוי פיטורים

            הואיל ולא תספיקו לתת הודעה מוקדמת לפני חלוף 9 חודשים אני מציעה לך להודיע בהקדם על התפטרותך מתום 9 חודשים

            23 במאי 2012
          שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
          close the form