קיצור שעות העבודה - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • נטלי

  נשלח ע"ינטלי 10:35, 10 ביוני 2012

  שלום רב, האם מעסיק יכול לשלוח עובד הביתה בזמן העבודה ולא לשלם על היום הזה? כמו כן האם מעסיק יכול להוריד מסידור העבודה עובד שלא פוטר?

  השב
 • 13:46, 10 ביוני 2012

  תלוי מה אומר ההסכם/ההסכם הקיבוצי . אם אין, הרי שעובד שלא עבד איננו זכאי לשכר. אם פעלו נגדך בצורה זו, הנך יכול להודיע כי אם תחזור התנהלות זו, תתפטר בדין מפוטר.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.