חוזה שבע"פ - פורום משאבי אנוש ושכר

שאלה חדשה
 • שני

  נשלח ע"ישני 14:56, 11 ביוני 2012

  שלום, אני עובדת בחברת כח אדם, ובמסגרת העסקתי יש לי עימם חוזה מסודר. בנוסף, הבוס שלי בעבודה עשה איתי הסכם בע"פ שבוא לאחר שנה התמדה אני מקבלת 6000 ש"ח מענק התמדה וזאת ללא קשר לחברת כח אדם. כעת, לאחר שנה וחצי ולאחר תשלום של 2200 ש"ח בלבד מתוך ה 6000 ש"ח וזאת בגלל שהחלפנו חברת כח אדם. הוא מתנער ועושה עצמו כאילו לא יודע ולא שמע על כך. הוא גם אינו מדבר יפה ובמיילים הוא שולח אותי "לעזאזל". מה אני יכולה לעשות? תודה רבה, שני.

  השב
 • 11:58, 20 ביוני 2012

  אם יש לך הוכחה שהבטיח את יכולה לתבוע אותו. אבל בדקי בחוזה שלך, אם בכלל את יכולה לקלבל כסף מהמזמין או שעליך לקבל שכר רק מחברת כ"א. המזמין למעשה איננו המעסיק לך.

  תגובה

בפורום יוכלו המעסיקים השונים - מנהלי חברות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי חברות כ"א, מעסיקי עובדים זרים וכו', לקבל מידע הכרחי בנוגע להעסקת עובדים, ובכלל זאת: התנאים לקבלת עובד לעבודה, חוזה העבודה, סיום יחסי עבודה וחובת שימוע, זכויות וחובות הנובעות מיחסי עבודה (זכויות סוציאליות כגון חופשת מחלה, שעות נוספותדמי הבראה וכיו"ב) וסיומם (שימוע, זכאות לפיצויי פיטורים ודרך חישובם, הודעה מוקדמת וכיו"ב), זכויות פנסיוניות, חוזה עבודה, תחולה ונפקות של הסכמים קיבוציים, הסדרים קיבוציים וצווי הרחבה, הגנה על סודות מסחריים, התקשרויות עם עובדים ונותני שירותים, יחסי עובד- מעביד, יועצים חיצוניים ופרילנסרים, התנהלות בנושא זכויות נשים וטיפולי הפריה והריון, התנהלות בנושא משמעת, בדיקת נאותות התנהלות חברה באספקלריה משפטית של משפט העבודה בטרם הפיכתה לחברה ציבורית.