חשבון בחו"ל - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
 • אלמוני

  נשלח ע"יאלמוני 09:20, 22 ביולי 2012

  פתחתי לפני כמה זמן חשבון בחו"ל. אני רוצה להעביר חלק מהכספים לאחד החשבונות שלי בארץ. האם ההעברה תיחשב להלבנת הון? כיצד אפשר לעשות זאת בדרך הכי טובה?

  השב
 • 20:25, 23 ביולי 2012

  אלמוני שלום - שאלתך חסרה פרטים רבים על מנת לספק תשובה מדוייקת. למשל, ישנה חשיבות למקור הכספים שנצברו בחשבון בחו"ל, האם שולמו עליהם מיסים בארץ ועוד. ככלל, פעולה של הכנסת כספים מחו"ל אינה אסורה אולם היא מדווחת לרשויות ע"י הבנק בארץ, במקרה של העברה בנקאית, או על ידי מי שנושא על גופו במעבר הגבול מזומנים בשווי העולה על 100 אלף ש"ח. אני מציע לך להיוועץ עם מומחה בתחום כדי לבחון את האפשרויות הטובות ביותר העומדות בפניך. בברכה,

  תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.