העברת כסף מארה"ב לאחר מכירת נכס. - פורום הלבנת הון וגילוי מרצון

שאלה חדשה
 • אבי מנור

  נשלח ע"יאבי מנור 19:45, 21 במרץ 2016

  השקעתי בשנת 2011 בנכס בארה"ב. כל השנים הנכס דווח למס הכנסה. השנה נמכר הנכס והועבר אלי סכום בהעברה בנקאית. כבר כמה ימים הבנק מעכב העברת הסכום לחשבון שלי למרות שהעברתי להם את הסכם הרכישה של הנכס. ורק כשעברו כמה ימים הוא דורש ממני היום אישור מרואה חשבון שעל הכסף ישולם מס. שאלתי היא: האם לבנק יש זכות לעכב את העברת הכסף לחשבון שלי למרות שיש לו את כל הפרטים שלי ואת הסכם הקנייה?

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד איתי ברכה

  עו"ד איתי ברכה,מנהל הפורום

  11:36, 10 באפריל 2016

  שלום וברכה!

  לצערנו הבנקים פועלים כיום תחת לחץ ואינם פועלים על פי הדין בדיוק אלא בוחרים "להדר" ומכאן העיכוב שאתה סובל ממנו בקבלת הכספים.
  עיכוב בהעברת כספים מחו"ל לישראל, הקפאת חשבונות ועוד הינן פעולות שאנו נחשפים אליהם יותר ויותר ע"י הבנקים ולסבירות דעתנו יש להילחם בבנקים ולאפשר קבלת הכסף.
  בכל מקרה הו אתה סובל מיתר בירוקרטיה, תוכל לפנות למשרדינו לייעוץ.
  במידה וכתוצאה מעיכוב קבלת הכספים נגרם לך נזק משמעותי, קיימת לך זכאות לתבוע את הבנק על נזקים אלו ונשמח לעמוד לשירותך.

  אנו זמינים במספר 03-5522275

  בברכה,

  איתי ברכה, עו"ד.

  תגובה

אתם מבקשים להכניס או להוציא כספים מישראל? חילטו לכם נכסים או כספים? הטילו עליכם עיצום כספי? הבנק דורש פרטים על נהנים בחשבון שפתחתם? אתם מבקשים "לייבא" הון מחו"ל, וחוששים מפני הרשויות? מאבק הרשויות בהלבנת הון ובפשיעה כלכלית צבר תאוצה בעשור האחרון. הוטלו חובות דיווח נוקשות על העברות כספים, ומוטלים קנסות כבדים על המפרים חובות אלה. הוקנתה לרשויות סמכות רחבה לתפוס ולחלט נכסים הקשורים בעבירות כלכליות ובעבירות מס. פורום זה בא לספק מענה לשאלות העוסקות בתחום הלבנת ההון, הפשיעה הכלכלית ועוד.