• 7 באוקטובר 2012

    פיצויים לפי סעיף 197

    שלום רב,

    הבנתי שתביעת פיצויים ניתן להגיש רק תוך שלוש שנים מיום אישןר התוכנית.

    מה קורה במצב שבו אושרה תוכנית מתאר מקומית (רג/340/ג/30 ) שכוחה יפה לחמש שנים וטרם ניתן היתר בניה מכוחה. אם כעבור ארבע שנים יינתן היתר בניה על פי תוכנית זו - לא אוכל לתבוע פיצויים?

    7 באוקטובר 2012
  • 10 באוקטובר 2012

    פיצויים לפי סעיף 197

    יערה שלום,

    אין חשיבות למועד קבלת היתר הבניה. המועד הקובע הוא מועד אישור התכנית.

    10 באוקטובר 2012
שלום, מה השאלה המשפטית שלך?