תשלום חוב כעבור שנתיים - פורום דירה להשכרה

שאלה חדשה
 • שחר

  נשלח ע"ישחר 19:21, 6 בינואר 2014

  לפני שנתיים אני וחברה השכרנו דירה ושילמנו את השכירות בצ׳יקים שתמיד ירדו בזמן וכל הוצאות הדירה שולמו, לפני מספר ימים התקשר בעל הדירה וטען שיש חוב על הדירה,לאחר בירור נמצא כי יש מספר תשלומים שלא שולמו ורק תשלום אחד הוא בתאריכים שבו היינו גרות, אמרנו לבעל הדירה שאין בעייה ונשלם לו את החוב שלנו אך בעל הבית רוצה שנשלם לו סכום גבוה מאוד שכולל את ריבית החוב אך אנו לא מוכנות לשלם את הריבית אז בעל הדירה מאיים שיפנה לתביעות קטנות, האם הוא צודק? האם אנחנו צריכות לשלם את החוב כולל המיסים (אנו לא ידענו על החוב ועברו כבר שנתיים מרגע שיצאנו מהדירה) יש לציין שבזמן השכירות הדירה אינה היתה על שמנו אלא על בעל הדירה וגם אין אצלו צ׳יק פיקדון.

  השב
 • 14:38, 7 בינואר 2014

  שלום רב
  תלוי בחוזה שהיה ביניכם בזמנו.
  אולם מומלץ להגיע לפשרה עם בעל הדירה ע"מ להימנע מהליכים, אולם נראה כי הצדק עימכם - אם לא פנה אליכם במשך השנתיים מדוע הוא מבקש עכשיו את כל התוספות? הבעיה שבבתי המשפט לא יודעים איך יסתיים ההליך והוא דורש זמן וכסף ולכן כדאי בכל זאת לנסות להתפשר.
  בהצלחה,

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד תומר פרלמן

מנהל הפורום: עו"ד תומר פרלמן

בוגר תואר במשפטים מהמרכז האקדמי למשפט ועסקים וחבר לשכת עוה"ד החל משנת 2012. את ההתמחות עשה במשרד גד
למידע נוסף

054-4532225 חיוג
הודעה

נכנסים לדירה חדשה? בעל הבית מבקש ערבויות מיוחדות? אתם קוראים את החוזה ומתלבטים אם להכנס? אין סעיף יציאה באמצע החוזה? שאלו שאלות שיכולות לסייע בהמשך המסע