פשיטת רגל -הסדר עם צד ג' - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • מנחם

  נשלח ע"ימנחם 19:24, 1 בדצמבר 2013

  שלום רב, האם במקרה שצד ג' עורך הסדר עם נושה של חייב המצוי בהליכי פשיטת רגל, האם יכולה להיות לחייב בעיה בשל כך? האם יש חשיבות להאם טרם ניתן צו כינוס/טרם הוכרז החייב כפושט רגל? האם במקרה שצד ג' ערך הסדר עם נושה של החייב שהוא הביטוח הלאומי- האם יש חשיבות לכך? רוב תודות.

  השב
 • 11:57, 2 בדצמבר 2013

  מנחם שלום.

  כל עוד לא ניתן צו כינוס אין כל מניעה כי צד ג' יגיע להסדר עם נושה של חייב.
  לאר מתן צו הכינוס המדובר בהליך בעייתי אשר מהווה העדפת נושים.

  יחד עם זאת אם המדובר בחוב בדין קדימה למוסד לביטוח לאומי - ניתן לקבל אישור להגיע להסדר באמצעות בני משפחה קרובים כדי לסלק את החוב

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.