בקשה למתן צו כינוס והכרזה כפושט רגל - פורום פשיטות רגל

שאלה חדשה
 • יוסי

  נשלח ע"ייוסי 16:09, 28 בנובמבר 2012

  שלום רב, ברצוני לדעת קצת על הפרוצדורה בעניין הכותרת לעיל. לאחר שהגשתי בקשה למתן צו כינוס ולהכרזה כפושט רגל לכונס הנכסים הרשמי. האם לאחר קבלת תגובת הכונס. אני צריך להגיש את אותה בקשה שהגשתי לכונס לבית משפט המחוזי באזור. או שעלי להכין בקשה חדשה עם תצהיר חדש. בנוסף לכך, האם עלי לצרף לבית המשפט המחוזי אליו אני מגיש את הבקשה את כל המסמכים והנספחים שהעברתי לכונס הנכסים הרשמי לרבות טופס 5, דין וחשבון על הנכסים,התחייבות החייב, וכיוצ'. אודה לעזרתך

  השב
 • 18:49, 2 בדצמבר 2012

  לאחר הגשת הבקשה לכונס הנכסים הרשמי, ולאחר בדיקת הבקשה, ותשלום הפקדון, תקבל מהכנ"ר אישור להגשת אותה בקשה לבית משפט מחוזי.

  את אותה בקש בדיוק עליך להגיש יחד עם כל הנספחים לרבות טופס 4 וטופס 5, התחייבות וס"ר ןכיו"צ.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד איתי בר

מנהל הפורום: עו"ד איתי בר

בעל משרד עו"ד המתמחה בתחום פשיטות רגל, הסדרי חוב וניהול מו"מ מול נושים.
למידע נוסף

077-9968149 חיוג
הודעה

הליכי פשיטת רגל ובכללם הליכי הסדר נושים, הם הפתרון של העידן החדש להתמודדות עם ריבוי חובות.  זאת כאשר ריבוי חובות אינם מביאים לפתרון של סילוק/בית החוב ולרוב הליכים אלו מביאים להגדלת החוב בצורה משמעותית, לצבירת ריביות חריגות אשר בתנאים מסוימים עלולים להביא להכפלת החוב תוך פרק זמן של שנתיים בלבד. בפועל.  
הליכי פשיטת הרגל, אשר בסופם צו הפטר, הם האפשרות לפתיחת דף חדש לאנשים אשר נקלעו למשבר חובות, ואשר אינם יכולים עוד לשם את חובותיהם.   
ההליכים מיועדים ויכולים לספק מענה לחייבים אשר אינם יכולים לעמוד בתשלום חובותיהם ובנושים אשר הליכי ההוצאה לפועל המסורבלים אינם מביאים תוצאות. 

השאלות והתשובות בפורום יעסקו במהות ושלבי ההליכים, מתן צו כינוס, צו הכרזת פשיטת רגל, מתן צו הפטר, הסדרי נושים ומתן הפטר בסופם.