נגישות
לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב

רון מיור

27
שנות נסיון
עברית
עברית
ז'בוטינסקי 102, תל אביב
ז'בוטינסקי 102, תל אביב
envelope

להתייעצות עם עורך דין השאירו פרטים ונחזור אליכם

done פנייתכם התקבלה! אנו ניצור קשר בקרוב
על המשרד

פרופיל המשרד

משרד עו"ד רון מיור פעיל מזה כ-20 שנה ופועלים בו כיום 6 עורכי-דין, בעלי התמחויות משפטיות שונות.
מדובר ב"משרד בוטיק", המתאים לכול לקוח ולכול מקרה את ה"חליפה" הייחודית המתאימה לו, בין אם מדובר בלקוח עסקי ובין אם מדובר בלקוח מהמגזר הפרטי או האישי.

המשרד מתמחה בעיקר בהופעה, ייצוג והתדיינות בבתי משפט ובתי דין (ליטיגציה) בתחום המסחרי, האישי והתאגידי וכן, בהובלת עסקאות נדל"ן (קומבינציה, קבוצות רכישה ומכר קונבנציונאלי), בייצוג והגנה על חייבים מול בנקים ונושים (איחוד תיקים, הסדרי נושים, פשיטות רגל והפטרים), בקניין רוחני (זכויות יוצרים, חוזי אומן), בייעוץ משפטי רב רבדי בתחומים אלה ובזכות לפרטיות ולשם טוב.
 
עו"ד רון מיור הגיע לפרקטיקה המשפטית מהעולם העסקי, המוכר לו מקרוב ובהתנסות אישית.
האוריינטציה של עו"ד מיור הנה מסחרית והוא נמנה על האסכולה הרואה את ההליך המשפטי כאמצעי להשגת מטרתו של הלקוח והגנה על מגוון האינטרסים שלו (לרוב מסחריים ו/או עסקיים ו/או ממוניים) ולא כמטרה בפני עצמה.

עו"ד מיור השתלם באוניברסיטה מובחרת באנגליה במשפט המסחרי ובנוסף הוא מחזיק בתואר שני בשיווק ובכלכלה במסגרת לימודי MBA של בית הספר היוקרתי לעסקים באדינבורו. מדובר ביתרון של ממש עבור הלקוחות העסקיים של המשרד, בין אם עסקם נוסק ובין אם הוא מתרסק..
 
הסינרגיה שבין הכשרתו המשפטית והאקדמית של עו"ד מיור בתחום העסקי והמסחרי לבין ניסיונו האישי במגזר העסקי, מהווה יתרון גם עבור לקוחותיו הפרטיים של המשרד, בתחומים המגוונים שבהם הם נזקקים לייעוץ או לסיוע. שכן בסופו של דבר, רובן המכריע של המחלוקות בהן נדרשת התערבות משפטית, נסוב על ענייני כספים וממון. הבנת המארג העסקי שהוביל למחלוקת - בצד היכולת המשפטית, יחד, הם מהווים את הנוסחה המנצחת המיושמת בהצלחה עבור לקוחות המשרד.
 
מזה כעשור מתמחה המשרד גם בדיני המשפחה ומתמקד, מטבע הדברים, בהיבטים המסחריים - ממוניים שקיימים בכול סכסוך גירושין וסכסוך ירושה.

המשרד מתאפיין במקצוענות, יצירתיות, אסרטיביות וטיפול אישי, תוך בחירת המתווה המתאים ביותר לצרכיו האמיתיים של הלקוח בכול מקרה ומקרה.
 
עו"ד מיור מעורב בכול תיק המתנהל במשרד, לרבות בתיקים ששגרת הטיפול בהם מופקדת בידי עורכי – דין אחרים.