הוצאת ויזה לפני שירות צבאי - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רון

  נשלח ע"ירון 22:14, 28 באוקטובר 2013

  שלום מייקל. אני בן 18, לפני גיוס, ומעוניין מאוד להוציא ויזה לארה"ב לתקופה ממושכת ( 10/3 שנים ?אולי תוכל לשפוך אור גם על העניין הזה) ואני לא יידע באיזה שלב לגשת לעניין. האם בקשת ויזה הגיוס היא בעלת יותר סיכוים לאישור? כי אז כביכול יש לי סיבה לחזור. או אחרי צבא?שלא יחשבו שאני מנסה לברוח מהצבא. תודה מראש רון

  השב
 • 12:02, 29 באוקטובר 2013

  Hi Ron,

  In order to be approved for a tourist visa the Consular Officer at the US Embassy must believe that you are returning to Israel immediately after your short trip to the US. Therefore, it is likely that you will have a better chance of receiving the tourist visa if you apply while still in the army. This way, you can show that you are obligated to return to Israel (for your army service). There is no guarantee that you will be approved, but this probably gives you your best chance.

  Unfortunately, it is very difficult for Israelis to receive a tourist visa immediately AFTER completing their army service because the US Embassy knows that many Israelis who just finish the army go to the US to sell items at shopping malls (which is a violation of the tourist visa).

  I hope this helps Ron.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.