ראיון - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מאיר

  נשלח ע"ימאיר 16:38, 9 בנובמבר 2013

  הייתי בראיון יום חמישי ובסוף הראיון השארתי את הפספורט שם לפי בקשת הפקיד האם זה אומר משהו? או שבכל מקרה סירוב או אישור הם משאירים את הפספורט שם

  השב
 • 15:11, 10 בנובמבר 2013

  Hi Mair,

  To answer your question, it is usually a good sign when the Embassy keeps your passport because they need the passport in order to insert the visa. However, the fact that they kept your passport does not guarantee that you will receive your visa. Sometimes, the Embassy needs to complete additional processing on your case after your interview, which means that they have not yet reached a final decision. Therefore, it is possible that your application has been approved and you should receive your passport within a matter of days, and it is also possible that your case is undergoing additional processing and you simply need to wait for the US Embassy to reach a final decision. Usually, this decision is reached within a month, but sometimes it can take many months.

  Hope this helps.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.