סיכוי לקבלת ויזה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שירה

  נשלח ע"ישירה 21:09, 9 בדצמבר 2013

  אני בת 21 והשתחררתי לפני קצת יותר משנה והחלטתי לעשות את הטיול הגדול לארצות הברית. במהלך השנה הזאת עבדתי בשתי עבודות (יש לי את כל התלושים) כאשר ביחד הרווחתי משניהם בסביבות ה6000 אלף בחודש, כבר קיבלתי את המענק של המועדפת וחסכתי בינתיים 50 אלף ש״ח. זמן הנסיעה המתוכנן 3 חודשים, כבר יש לי תוכנית טיול מלאה ומפורטת. כמובן שאין לי חוזה שכירות לדירה (עדיין גרה עם ההורים) וגם לא מכונית או נכס כלשהו אחר, בכל זאת אני בת 21 ואת הלימודים אני מתכננת להתחיל רק אחרי הנסיעה. למרות שאין לי דרך להוכיח קשר חזק לארץ באמצעות נכסים או אישור לימודים, מה הסיכוי שהכסף הרב ותוכנית הטיול תספיק כדי להוכיח שהכוונה היא באמת נטו לטייל ולהנות?

  השב
 • 16:49, 10 בדצמבר 2013

  Hi Shira - Thank you for your explanation. Unfortunately, it is not possible for me to accurately predict your exact chances of success. However, I can tell you that many Israelis between the ages of 22-28 are denied US tourist visa applications. A big part of this reason is because the US Embassy knows that many Israelis illegally work in the shopping malls in the US after finishing the army. Therefore, the consular officer who conducts your interview is likely to be skeptical of your intentions. As a result, it is important to bring whatever connections you have to Israel and be prepared to explain them in a short 2-5 minute interview at the US Embassy. In a case like yours, most likely the best evidence that you could have would be proof that you paid for school tuition for the upcoming school year as well as proof of employment that you will return to after coming back from the US. Overall, the key is that the Consular Officer will believe you. I hope this helps.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.