אני והבת שלי קיבלנו גרין קארד ובעלי לא - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלונה

  נשלח ע"יאלונה 13:51, 11 בדצמבר 2013

  הי, רציתי לדעת אני זכיתי בהגרלה והתחלנו להגיד את כל המסמכים, לבעלי יש עבר פלילי(הורשע פעמיים על שימוש בקאנביס) במעמד הראיון הם פסלו אותו ואפילו ביטלו לו את ויזת תייר, לאומת זאת לי ולידה כן אישרו. ומה שנאמר לנו שיחזרו אלינו עם תשובה הם בעלי יכול לנגיש חנינה. למישהו היה מקרה דומה ומה ניתן לעשות? אנחנו הוצגנו עי עוד לעינייני הגירה אשמח לתשובה כלשהי

  השב
 • 14:21, 12 בדצמבר 2013

  Hi Elena,

  Thank you for your description. The issue that you present here is a complex area of immigration law. Basically, you are asking about the potential waivers for a criminal inadmissibility in regards to an immigrant visa application. In order to know if your husband is eligible for a waiver, I would need to hold a consultation with you in which I review all of the relevant documentation (e.g. denial notice from Consulate, court decisions from previous criminal incidents, etc.). If you are interested please feel free to contact me through email directly. However, please also note that it is usually very difficult to obtain a waiver in a Diversity Visa case because the entire application must be completed by September 30, 2014 (and waivers can sometimes take very long to process). Please also note that sometimes a waiver is not even available depending on the details related to the criminal offense.

  I hope this helps.

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.