סיכוי לקבלת אזרחות - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אטי פרנק

  נשלח ע"יאטי פרנק 08:44, 12 בדצמבר 2013

  סבא של הבת שלי (בת 20) מצד אביה היה בעל אזרחות אמריקאית. הוא קיבל אזרחות כבוד כיוון שלחם בצבא שם במלחמת העולם השנייה. האבא של הבת שלי (אנו גרושים) קיבל אזרחות אמריקאית לאחר שגר שם כמה שנים, עקב הקמת חברה אמריקאית. כיום הוא גר בישראל. רציתי לדעת מה הסיכויים שהבת שלי תקבל דרכון אמריקאי (אזרחות) ואם יש כאלה, איך להתחיל את התהליך. תודה.

  השב
 • 17:03, 12 בדצמבר 2013

  Hi Eti,

  Thank you for your message. Based on the information provided, the only way that your daughter can obtain US Citizenship now is if her father (NOT her Grandfather) was a US Citizen at the time your daughter was born AND her father lived in the US for at least 5 years after the age of 14 (at the time your daughter was born). If your family does not meet this requirement, then your daughter is very unlikely to be eligible for US Citizenship now, but she may be eligible for a Green Card if her father petitions for her. If you would like assistance with any type of application (Citizenship or Green Card), please feel free to email me directly.

  I hope this helps.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.