שלום - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • שלום

  נשלח ע"ישלום 18:00, 4 בינואר 2014

  הייתי בשגרירות עם אבא שלי אנחנו רוצים לטייל ולבקר קרובי משפחה בניו יורק ,קיבלנו את הדרכונים ועל הדרכון שלי הייתה מצויינת הערה " traveling with father" enteries:1 . העיניין הוא שאבא שלי עובד בחו"ל אז אני תכננתי לנסוע לבד לשדה תעופה ,והוא יצטרף כמה ימים אחריי . הוא עדיין בחו"ל .האם אני יכולה לנסוע לבד ,הויזה תקפה רק עד מרץ

  השב
 • 14:18, 5 בינואר 2014

  Hi Shalom,

  In response to your message, it is clear that the Consular Officer who granted your visa believed that you would be traveling to the US with your father, and that is why a specific notation was made "traveling with father." Additionally, you were only granted one entry with the visa which means that the Consular Officer had some reservations about granting the visa. As a result of this comment on your visa and the fact that it was only granted for one entry, I am concerned that you will have a problem at the airport in the US if you show up without your father. Therefore, I recommend that you try to change your travel plans to ensure that you arrive to the US with your father. I hope this helps. Good luck.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.