כניסה שנייה בתקופה קצרה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • נטע

  נשלח ע"ינטע 00:29, 14 בינואר 2014

  שלום לכולם, אני אמורה להיכנס לארה"ב בפעם השנייה בתקופה קצרה (הייתי חודשיים בלוס אנגלס והאזור, עשיתי הפסקה של חודשיים בארץ וכעת אני רוצה לחזור לעוד חודשיים). אני רוצה לחזור ללוס אנגלס אבל חוששת שלא יתנו לי להיכנס או שיחשדו בכוונותי בגלל הזמנים. האם זה שכיח שלא נותנים להיכנס בפעם השנייה ומחזירים לארץ או שזה נדיר? והאם כדאי לי לקנות כרטיס לניו-יורק בלבד (מכיוון שזה נראה יותר טוב שהפעם אני באה לצד השני) ורק אחרי שנכנסתי לקנות כרטיס מקומי ללוס אנגלס? ואם כן האם ניתן לעשות זאת בשדה התעופה במיידי? תודה מראש, נטע

  השב
 • 15:09, 15 בינואר 2014

  Hi Neta,

  You are correct that it can be a problem when you try to enter the US on a tourist visa after only being gone for a couple of months. However, in my experience, the problems usually start when you try this for the 3rd time, not the 2nd time. However, it is impossible to know for certain. If the officer at the airport doubts your intentions, s/he can do one of two things: 1) Deny your entrance and send you back to Israel; 2) Allow you to enter the US but give you the same deadline date that you received on your first entrance (essentially only allowing you to stay in the US for 1-2 months). In the end it is your decision, but there is no way to be 100% sure if you will have a problem or not.

  Hope this helps. - Mike

  תגובה
 • 20:13, 15 בינואר 2014

  תודה רבה על תגובתך. אם כך, אם אקנה כרטיס לניו יורק ורק לאחר הכניסה אקנה כרטיס פנימי ללוס אנגלס זה יגביר את סיכויי להיכנס? כי הרבה יותר הגיוני שאני רוצה לטייל בצד השני ולא באותו מקום שרק חזרתי ממנו. ובנוסף, כוונותי חוקיות לחלוטין אבל זה לא נראה טוב. אם אני אגיד שיש לי עבודה בארץ הם יכולים לבקש הוכחות? תודה שוב. נטע

  תגובה
 • 21:33, 17 בינואר 2014

  Hi Neta - I think you misunderstood me, so I apologize if I was unclear. What I am saying is that it is impossible to know for certain if you will have a problem at the airport. Usually, problems arise when the immigration officer at the airport believes that you are working or trying to live in the US while using a tourist visa. Therefore, you should be prepared to explain (and prove), if necessary, exactly what activities you are doing in the US and how you are still connected to Israel.

  Also, I cannot recommend to travel to one city instead of another (e.g. New York or Los Angeles) as I cannot be sure what individual officer you will encounter at the airport.

  I hope this helps Neta. f you would like to discuss further please email me directly and we will set up a consultation.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.