הגשת ויזה בשנית - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • ליאור

  נשלח ע"יליאור 17:56, 19 בינואר 2014

  שלום, אני בת 30, נשואה טרייה ומתכננת לטוס עם בעלי לירח דבש בארצות הברית. לפני כשנה בעודי סטודנטית הגשתי, אך נשללתי למרות שהיו לי תלושי משכורת, מכתב ממעסיק, אישורי לימודים, חוזה דירה ועוד. הפקידה בכלל לא הציצה במסמכים שהבאתי. יש לי את כל המסמכים, תלושי משכורת, מכתב מעסיקים (אני עובדת ב-2 עבודות), כסף בבנק. בנוסף בעלי עובד בארץ. האם יש דרך נוספת לעלות את הסיכוי שהפעם יאשרו?

  השב
 • 13:37, 21 בינואר 2014

  Hi Lior,

  In response to your message, the best thing that you can do is come prepared with your documents and ready to explain why you are strongly connected to Israel (and thus why you will return to Israel) and what you intend to do while in the US. Sometimes it is very difficult to have your side of the story heard during the short interview at the US Embassy, but your only chance of being approved for the tourist visa is if you apply again and the Consular Officer believes that you are truly coming back to Israel after your short trip in the US.

  I hope this helps. If you would like more details please email me directly and we can set up a consultation in which you will to come to the office to meet with me.

  Thank you. -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.