וויזת תייר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • רות

  נשלח ע"ירות 10:55, 7 בפברואר 2014

  הי לפני כ7 שנים טסתי לראשונה לארהב אטלנטה, ועוד בשדה תעופה סירבו להכניס אותי בשל חשד שבאתי לעבוד, ביטלו את הוויזה שלי, ( לא חותמת שחורה) והעלו אותי על טיסה חזרה לארץ. במאי הקרוב אני מתכנת טיול של 10 ימים בניו יורק, ועומדת להוציא שוב וויזה. האם יש צורך ביצוג עו״ד? האם יש צורך בהכנה מיוחדת או רק למלא את הטפסים? תודה רות

  השב
 • 14:02, 9 בפברואר 2014

  Hi Ruth,

  Thank you for your message. In response to your question, you should be able to apply for another visa and have a chance to receive it as long as the officer in Atlanta allowed you to "withdraw your application for admission." In fact, even if you received a ban from the United States, typically it is only five years if it is your first denied entrance.

  However, the bottom line is that I cannot be certain of your situation unless I review the documentation that you received at the airport at Atlanta. If you would like me to review this then we will need to set up a consultation where you come to my office. If you are interested please email me directly.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.