ויזת תייר דחוף בבקשה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • נאור נחום

  נשלח ע"ינאור נחום 07:57, 13 בפברואר 2014

  שלום רב אני צריך ללכת לבקש ויזת תייר אציין שפעמיים היה לי ונתנו לא היתה בעיה אני בן 37 הילדים שלי הם אזרחים אמריקאים והם חיים בארצות הברית השאלה שלי מה אני יכול להביא להם איזה מסמכים שלא אתקל בבעיות אשמח לעזרה תודה

  השב
 • 16:37, 14 בפברואר 2014

  Hi Naor,

  Thank you for your message. To answer your question, you need to convince the Consular Officer that you are coming back to Israel after a short trip to the US. Therefore, any documents which help prove this statement will be helpful. The most common types of documents that people bring to the Embassy are proof of work, studies, and assets in Israel, along with details regarding the proposed trip in the US. In your case, since you have children in the US, you will likely need very strong connections to Israel based on your work. If you do not have stable employment, then it will probably be very difficult to be approved for the visa.

  I hope this helps. If you would like to discuss further please email me directly so that we may set up a consultation.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.