ויזת תייר לאחר שהייה מעבר למותר - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • מורן

  נשלח ע"ימורן 19:32, 24 בפברואר 2014

  מייקל שלום רב, בעלי ואני, שנינו אקדמאים ועובדים, זכינו בהגרלה בכרטיס טיסה זוגי לניו-יורק כולל לינה לתקופה של שבוע ימים. עם זאת, אנו חוששים כי בעלי לא יקבל ויזה מאחר ובפעמיים האחרונות שביקר בארה"ב יצא מהמדינה לאחר שפגה אשרת השהייה שלו. חשוב לציין כי מאז הפעם האחרונה שיצא מארה"ב עברו מעל ל-7 שנים. נשמח להמלצותיך- האם יש טעם להגיש בקשה לויזה עבור בעלי? האם ייתכן כי במידה וינפיקו ויזה לבעלי תימנע מאיתנו הכניסה לארה"ב עם הגעתנו למדינה? רוב תודות מראש! מורן

  השב
 • 11:32, 25 בפברואר 2014

  Hi Moran,

  Thank you for your message. In response to your question about whether your husband will be eligible to receive a tourist visa, I really cannot answer this question unless I review your case in detail (which requires a consultation). However, I can tell you that if your husband overstayed his visa by more than 6 months but less than one year, then he should have been banned for 3 years. And if he overstayed by more than one year, he should be banned for 10 years.

  To answer your other question, it is very likely that if your husband now applies for a visa and is approved by the Embassy, then he will not have a problem at the airport in the US. I saw this because the Embassy should be able to identify any problem that would arise at the airport (in regards to a previous overstay).

  I hope this helps, but please send me an email directly to set up a consultation if you would like to discuss further.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.