מה זה אומר ספונסר? - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • דיקלה

  נשלח ע"ידיקלה 19:53, 4 במרץ 2014

  מה נותן לי ספונסר? היכולת לעבוד בצורה חוקית בארצות הברית? או לעבור לשם? יש לי ידיד שהציע להיות הספונסר שלי ואני לא יודעת מה זה אומר

  השב
 • 14:06, 5 במרץ 2014

  Hi Dikla,

  In regards to immigration, there are different types of sponsors. In your case, it sounds like you are asking about a work sponsor. Basically, a work sponsor is a US employer that is willing to offer you a job and complete the necessary visa application on your behalf. However, it is important to note that receiving a job offer does not necessarily qualify you for a work visa. There are additional requirements that must be met in order to receive the visa.

  If you would like additional information, we will need to set up a 30 or 60 minute consultation. If you are interested, please email me directly or call my office at 03-753-4000.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.