ויזה ארה"ב לבעל חברה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • liraz tal

  נשלח ע"יliraz tal 22:50, 4 במרץ 2014

  שלום. אנחנו זוג אשר שוהים בארה"ב על ויזת תייר. בעלי בהליך רכישת סניף של חברה ישראלית שנמצא בניו יורק. רציתי לשאול איזו ויזה יכול לקבל בעל חברה (שלא עבד בה קודם) , האם ניתן לקבל ויזת עבודה L1 או ויזת E-1. תודה מראש!

  השב
 • 14:51, 5 במרץ 2014

  Hi Liraz,

  Thank you for your message. Based on what you wrote, it sounds like you are correct to be considering the E-1 or L-1 visa. However, I cannot yet answer you regarding which visa, if any, is most appropriate under your circumstances. In order to provide this answer, I would need to speak with you and receive many more details (as these types of visas have many legal requirements that must be met).

  If you are interested to set up a 30 or 60 minute consultation with me, please email me directly or call our office at 03-753-4000.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.