אני צריכה עזרה - פורום ויזה לארה"ב ואזרחות אמריקאית

שאלה חדשה
 • אלנדרה פיזארו

  נשלח ע"יאלנדרה פיזארו 12:47, 15 במרץ 2014

  היי מייקל אני מאוד צריכה עזרה איך לקבל אישור כניסה ויזה לארצות הברית אני כרגע חיילת יש סיכוי שאני יוכל לטוס בזמן הצבא ? ויתנו לי אישור יותר מהיר ? אני מאוד צריכה תעזרה הזאת

  השב
 • 10:40, 16 במרץ 2014

  Hi Alandra - Firstly, it is always difficult for Israelis to obtain tourist visas if they are between the ages of 18-30 (approximately). Therefore, your chances are not great. However, if you can prove that you are obligated to the Israeli army (by showing your army contract to the US Embassy) BEYOND the time that you will be in the US for your trip, and that the army is giving you permission to go on a short trip, then you may have a decent chance.

  I hope this helps. If you would like to discuss further please email me directly or call our office (03-753-4000) to set up a consultation.

  Thank you.

  -Mike

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אלכס ברוש

מנהל הפורום: עו"ד אלכס ברוש

בוגר תואר ראשון במשפטים מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. עו”ד ברוש מתמחה בהגירה לארה"ב, אזרחות אמריקאית, גר
למידע נוסף

053-9376328 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מעוניינים לנסוע לארה"ב לטיול, לצרכי עבודה או הגירה. כל אזרח ישראלי זקוק לוויזה על מנת שיוכל להיכנס לשטחי ארה"ב. הפורום מיועד לכל מי שמתעניין לגבי ארה"ב, נתקל בקשיים עם הבירוקרטיה האמריקאית או שקיבל סירוב בקבלת ויזה או אזרחות אמריקאית וכו'. זה המקום לשאול את כל השאלות בתחום.