החלטה לגבי תק' X ללא כל התייחסות לדרישה בגין מצב סיעודי - פורום קופות גמל ופנסיה

שאלה חדשה
 • יונית

  נשלח ע"ייונית 12:09, 4 בינואר 2016

  נתבקשה קצבת נכות בגין אכ"ע כמו כן להגדיל את קצבת הנכות בגין מצב סיעודי. למבוטח נשלח פרוטוקול ועדה רפואית בו נקבע: עניין אכ"ע לגבי חלק מהתק' קרי עד למועד X, מבלי שהועדה התייחסה בכלל לעניין המצב הסיעודי לגבי אותה התק'. בנוסף בפרוטוקול נרשם כי חסר לועדה חומר רפואי המתייחס לתק' שמועד X ואילך וכי בלעדיו היא אינה יכולה להמשיך את הדיון. מודגש כי חרף שהועדה קבעה אכ"ע לתק' מסוימת היא כלל לא התייחסה לעניין המצב הסיעודי לגבי אותה תקופה. שאלתי היא: כמפורט לעיל הוועדה עדיין לא סיימה לדון . האם יש להמתין עד לסיום ההתדיינות כולה על מנת לבחון התייחסות או העדר התייחסות מצד הקרן לגבי המצב הסיעודי. או שבגלל שלגבי X שנים הוועדה כבר קבעה אכ"ע . יש באופן מיידי להעיר על כך שלגבי התק' הנ"ל שכבר נידונה הועדה כלל לא התייחסה למצב הסיעודי? תודה תודה :

  השב
 • מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

  עו"ד אבנר בן חיון,מנהל הפורום

  12:50, 4 בינואר 2016

  יש לפעול בהתאם לכללים הקבועים בתקנון הקרן הספיציפית לערעור במועדים הקבועים בהם על החלטת הוועדה

  תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אבנר בן חיון

מנהל הפורום: עו"ד אבנר בן חיון

בעל נסיון והתמחות מיוחדת בתחום קרנות הפנסיה וקופות הגמל והביטוח. עו"ד בן חיון שימש כיועץ משפטי של מב
למידע נוסף

03-9105770 חיוג
הודעה

פורום קופות גמל ופנסיה נועד לציבור הרחב על מנת ליתן מענה ראשוני וכללי בלבד לשאלות בתחום החסכון הפנסיוני בקופות גמל ובקרנות פנסיה.

האמור בפורום זה אינו בגדר המלצה ואין לראות בו יעוץ משפטי או יעוץ או שיווק השקעות או ייעוץ או שיווק פנסיוני אלא נועד להבהרה ולהסבר בלבד.  

האמור בפורום זה אינו מהווה תחליף ליעוץ משפטי פרטני ליעוץ פנסיוני או ייעוץ השקעות ו/או שיווק פנסיוני אישי על פי צרכיו הספציפיים של כל פונה ומנהל הפורום אינו אחראי לתוצאות השימוש בהן.